Uroda

Synchroline – recenzja produktów z serii Aknicare

Synchroline - AKNICARE

Synchroline – AKNICARE

Synchroline AKNICARE Treatment Lotion i AKNICARE Cream Teintee clair
Witajcie po dłuższej przerwie 😉 Wracam z nowymi pomysłami, świeżym umysłem i zapałem do prowadzenia mojego bloga.  🙂 Na dobry początek moja ocena produktów Synchroline aknicare.
Dzisiaj na dobry początek tygodnia recenzja produktów firmy Synchroline. Polecam zapoznać się z treścią, zwłaszcza, jeśli jesteś posiadaczką skóry trądzikowej, tłustej, bądź mieszanej ze skłonnościami do przetłuszczania.
Od początku.

Jak już kiedyś wspominałam, moja skóra naturalnie jest tłusta, momentami zamienia się w suchą / przesuszoną (głównie w wyniku stosowanych różnorodnych preparatów dermatologicznych). Aktualnie po wielu próbach leczenia dermatologicznego, całkowicie go zaprzestałam, bo skutki były raczej marne. Zaczęłam natomiast poszukiwania kosmetyków idealnych. Zmieniłam również trochę sposób pielęgnacji cery, ale wiadomo, że walka, ze zmianami głównie spowodowanymi podłożem hormonalnym, bywa nierówna. Nie mniej jednak są szanse na powodzenie.

Skupiam się na działaniu antybakteryjnym, poprawie kondycji skóry twarzy oraz zapobieganiu nadmiernemu przetłuszczaniu. Dlatego zdecydowałam się na wypróbowanie linii AKNICARE. Wybrałam dwa spośród produktów: AKNICARE treatment Lotion i AKNICARE Cream tenitee clair.

Kosmetyki z serii AKNICARE

Kosmetyki z serii AKNICARE

Co to za produkty?

Z informacji podawanych przez producenta dowiadujemy się, że:

AKNICARE to seria wyrobów medycznych przeznaczonych do terapii skóry z trądzikiem o słabym i średnim nasileniu. Działanie przeciwbakteryjne preparatów AKNICARE zostało zwiększone dzięki zastosowaniu peptydu nowej generacji: GT- peptide-10.
Opatentowane połączenie składników aktywnych ( cytrynian trietylu + linolan etylu + GT- peptide-10 ) zapewnia wielofazowe działanie na wszystkie cztery przyczyny powstawania trądziku.

Wg badań naukowych:
  • Znaczne zmniejszenie produkcji łoju ( nawet o 68% )
  • Przeciwdziałanie powstawania stanu zapalnego
  • Przeciwdziałanie nadmiernemu rogowaceniu ujść mieszków włosowych i zapobieganie powstawania zaskórników
  • Silne przeciwdziałanie kolonizacji Propionibacterium Acnes.

Co więcej mogą być stosowany przez cały rok, są bezpieczne dla skóry, nie zawierają retinoidów, antybiotyku i nie powodują oporności bakterii.

AKNICARE

AKNICARE

AKNICARE treatment Lotion.

Płyn z gąbeczką ma silny, alkoholowy zapach. W pierwszym momencie działa trochę odrzucająco. Jednak mimo zapachu preparat okazał się bardzo skuteczny. A po drugie baaaaardzo wydajny. 😀 Testy zaczęłam jakieś 3-4 miesiące temu i dopiero jakiś tydzień temu skończyłam opakowanie. Tutaj naprawdę bardzo duży plus, choć prawdziwym rekordzistą jest drugi produkt, ale o tym za chwilę.

Płyn z gąbką samosterylizującą to produkt typowo punktowy, którego zadaniem jest zasuszenie zmian i przyśpieszona regeneracja skóry. I tutaj uwaga – skóra po jego użyciu nie jest przesuszona, nie łuszczy się. Dla mnie naprawdę super – mogę polecić z ręką na sercu. J Fajnie doczyszcza też cerę na obszarach z zaskórnikami.

Składniki aktywne: cytrynian trietylu, linolan etylu, GT-peptide-10, kwas salicylowy (0,5%).

Spisał się na medal.

AKNICARE Cream tenitee clair.

Krem to prawdziwy długodystansowiec, jeśli chodzi o wydajność. W ciągu 3-4 miesięcy zużyłam może pół opakowania, przy codziennym stosowaniu. Jest to krem koloryzujący, ale nie spodziewajcie się mocnego krycia, ot taki typowo wyrównujący naturalny koloryt skóry. Jak dla mnie wystarczająco – w miarę potrzeb stosowałam na niego miejscowo korektor i / lub puder mineralny. Na większe wyjścia jako bazę pod podkład.

Składniki aktywne: cytrynian trietylu, linolan etylu, kwas salicylowy, mleczan cynku, kwas hialuronowy.

Podsumowanie

Z kosmetyków jestem bardzo zadowolona, aktualnie chcę zamówić więcej produktów z tej serii. Może nie udało się całkowicie wyeliminować trądziku, ale poprawa jest na tyle duża, że wierzę w pozbycie się problemu przy dłuższym stosowaniu. Zwłaszcza, że kosmetyki wywarły na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Warto wspomnieć również, że firma sama sugeruje minimum dwumiesięczny okres testowy, co zdarza się bardzo rzadko. Już na samym początku pozwoliło mi to myśleć, że wytwarzają naprawdę dobre produkty.

Reasumując – próbujcie, bo warto. J

Więcej o samych produktach przeczytacie na:

www.generaltopics-polonia.pl/

Social media:

www.facebook.com/SynchrolinePolska

www.instagram.com/synchrolinepolska/

Zostawiam Wam link do spisu aptek, gdzie możecie nabyć produkty marki Synchroline:

generaltopics-polonia.pl/siec-sprzedazy.html

Synchroline AKNICARE - warto spróbować :)

Synchroline AKNICARE – warto spróbować 🙂